Aramak

[rev_slider slidertitle=”Slider 1″ alias=”slider-1″]
[rev_slider slidertitle=”Slider 1″ alias=”slider-1″]

Teslimat ve İade Kullanım Koşulları

1.”Teslimat ve İade” hizmeti; genel uygulamadaki “Teslimat ve İade”dan farklı olarak Alıcı’nın ilgilendiği ilan hakkında Teslimat ve İade tutarının Satıcı’ya gönderilmediği, Alıcı adına www.bnrmedikal.com’in anlaşmalı ödeme kuruluşu olan İyzico’nun hesaplarında güvende tutulduğu, ilgilenilen ilandaki ürünün Alıcı tarafından satın alınması halinde dahi Teslimat ve İadenın Satıcı’ya gönderilmeyip Alıcı’ya iade edildiği bir hizmettir.

Alıcı’nın ilgilendiği ilandaki ürünün satın alınması veya herhangi bir sebeple satın alınmama ile sonuçlanması haline kadar ödenen Teslimat ve İade tutarı, İyzico hesaplarında güvende tutulur. Alıcı’nın ilgilendiği ilanın satışla sonuçlanması veya sair her tür durumda Teslimat ve İade Satıcı’ya gönderilmez, İyzico tarafından Alıcı’ya iade edilir.

2. Alıcı’nın gönderdiği Teslimat ve İadeya kötü niyetli satıcılar tarafından el konulmasının mümkün olduğunca önüne geçilmesini amaçlayan, böylece Alıcı’yı korumayı hedefleyen Teslimat ve İade hizmetini kullanmak isteyen Alıcı, Teslimat ve İade tutarını öderken ayrıca www.bnrmedikal.com’e ödenmek üzere “Hizmet Bedeli” ödeyecektir. İlan konusu ürünün satın alma ile sonuçlanmaması halinde dahi, ödenen Teslimat ve İade’nın güvende tutulması amacı gerçekleştiğinden, Alıcı ödediği hizmet bedelinin İyzico tarafından www.bnrmedikal.com’e aktarılacağını, işbu hizmet bedelinin kendisine iadesine yönelik herhangi bir talepte bulunmayacağını, kendisine iade edilecek tutarın Teslimat ve İade tutarı ile sınırlı olup, www.bnrmedikal.com’e ödenecek “Hizmet Bedeli”ni kapsamadığını peşinen kabul ve taahhüt etmektedir.

3. “Teslimat ve İade” hizmeti sadece Alıcı’nın ödeyeceği Teslimat ve İadenın güvenli olarak muhafaza edilmesini sağlayacak olup, Satıcı’nın ilandaki ürünü Alıcı’ya satacağını garanti etmez, Satıcı’nın ilan konusu ürünü satmaktan vazgeçmesi, ürünün ilandakinden farklı olması gibi her tür olumsuz durumda, sadece ödenmiş olan Teslimat ve İade’nın İyzico tarafından iadesinin sağlanması dışında www.bnrmedikal.com’e herhangi bir sorumluluk yüklemez.

4. Sadece “Teslimat ve İade” hizmetinin verildiği ilanlar için Teslimat ve İade gönderilebilir.

5.Kredi kartı ile yapılan Teslimat ve İade iadeleri, yine aynı yöntemle kredi kartına iade şeklinde gerçekleştirilir.

6.Kredi kartı ile yapılan Teslimat ve İade gönderim işlemlerinde www.bnrmedikal.com’in anlaşmalı ödeme kuruluşları ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde kimsenin kişisel bilgilere erişim imkânı bulunmamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine/anlaşmalı ödeme kuruluşuna iletmekte ve işlem sonucunu işlemi yapana bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır.

7.Bir kullanıcı aynı anda yalnızca bir ilana Teslimat ve İade gönderebilir. İlana gönderilmiş bulunan Teslimat ve İadenın iade edilmesi üzerine ilanın halen yayında olması halinde tekrar Teslimat ve İade gönderebilir.

8. “Teslimat ve İade” süreci alıcının bir ilana Teslimat ve İade gönderim isteğini iletmesi ile başlayacaktır. Teslimat ve İade gönderildikten itibaren 48 saat içerisinde Satıcı’nın Teslimat ve İade işlemine onay vermesi veya reddetmesi beklenecektir. Herhangi bir aksiyon alınmadığı durumda zaman aşımına uğrayacaktır.

9.Satıcı Teslimat ve İade talebi reddettiğinde/zaman aşımına uğradığında Alıcı’ya ödediği Teslimat ve İade iade edilecek, www.bnrmedikal.com’e gönderilecek olan “Hizmet Bedeli” ise iade edilmeyecektir.

10. Teslimat ve İade gönderilen ilan için Satıcı’nın onay vermesi durumunda, ilan detay sayfasında süreç tamamlanana kadar “Teslimat ve İade hizmeti ile Teslimat ve İadesı alınmıştır” metni görünecek olup, bu ilana başka bir alıcı tarafından Teslimat ve İade gönderilemeyecektir.

11. Gönderilen Teslimat ve İade ile ilgili süreç devam ederken satışın gerçekleşmesi halinde veya taraflardan birinin vazgeçmesi halinde; alıcı veya satıcı “Teslimat ve İade Sürecini Tamamla” butonuna basarak süreci sonlandırabilir. Satıcı ya da alıcının herhangi bir işlem yapmaması durumunda; Teslimat ve İade en fazla 72 saat boyunca İyzico hesabına tutulduğundan, iade işlemi 72 saatin sonunda başlatılır ve banka Teslimat ve İade’yı alıcıya 5 iş günü içinde iade eder.

12. Alıcı, bir ilan için Teslimat ve İade göndererek ad soyad, telefon bilgilerinin Satıcı ile paylaşılmasını kabul eder.

13. www.bnrmedikal.com, Teslimat ve İade Kullanım Koşulları’nı herhangi bir bildirimde bulunmadan dilediği zamanda değiştirebilir. Bu değişiklikler “PORTAL”da yayımlanması üzerine geçerli ve bağlayıcı olacaktır.

Başa dönüş
Ürün sepetinize eklendi
Call Now Button